Rok 2006-2007

07.03.2008 16:43

SLOVANSKÝ DÚM, Olomouc, Hynaisova ulice (vchod od Zimního stadionu)
zahájení v polovině října 2006 opět pravidelná nedělní představení, určená dětem předškolního a nižšího školního věku, jejich rodičům, prarodičům, pedagogům a zájemcům o tento druh umění, zábavy i výchovného působení.
Pro sezonu 2006-2007 připravilo vedení souboru tyto pohádky:MOŘSKÝ CAR
POPELKA
DVA MRAZÍCI - TŘI SNĚHULÁCI
BROUČCI
O PRINCEZNĚ SOLIMÁNSKÉ
MALÁ ČARODĚJNICE
změna programu vyhrazena

 
Sledujte poutače před Slovanským domem, letáky v tramvajích a aoutobusech, oznámení v tisku a naše internetové stránky.
Začátek představení je vždy v neděli v 15 hodin. Vstupné jednotné 30Kč. Předprodej vstupenek po-pá v trafice na rohu Slovanského domu (od parkoviště) nebo v pokladně divadla hodinu před začátkem představení.

Zájemci si také mohou objednat vstupenky na telefonním čísle Slovanského domu 585417966, případně dohodnout uzavřené představení mimo nedělní termín (sál má kapacitu 180 diváků), např. pro mateřské školy v dopoledních hodinách, pro mikulášskou nadílku apod.

Kašpárkova říše je divadlo amatérské, s více než osmdesátiletou tradicí. Členové souboru si loutky a dekorace sami tyké vyrábějí, rádi mezi sebou uvítají i další zájemce o tohoto pěkného koníčka.

Učitelům výtvarné výchovy a vytvarným kroužkům nabízejí exkurzi do zákulisí nebo besedu o loutkách, jejich historii i současnosti. Bližší informace získáte na výše uvedeném telefonním čísle.

—————

Zpět